Nasza misja

Grupa SARIA wytwarza wysokiej jakości produkty znajdujące zastosowanie w żywieniu zwierząt, w rolnictwie oraz w przemyśle hodowlanym. Ponadto SARIA zajmuje się produkcją energii ze źródeł odnawialnych i świadczy specjalistyczne usługi dla gospodarki rolnej i żywnościowej.

Wysoka pozycja

Wysoka pozycja rynkowa naszej grupy to zarazem wyzwanie, jak i zobowiązanie. Naszym centralnym zadaniem, które realizujemy codzienną działalnością w przedsiębiorstwie, jest dalsze umacnianie tej pozycji i rozbudowa udziału w rynku.

Jakość usług

Jakość usług jest podstawą zadowolenia Klientów. Wdrożyliśmy HACCP - system kontroli jakości, który najlepiej dokumentuje nasze dążenie do dostarczania jak najlepszych usług i produktów. Tylko przez identyfikowanie się pracowników z celem, jakim jest osiągnięcie możliwie najwyższej jakości, możemy sprostać temu wymaganiu.

Standardy

Przestrzegamy standardów prawnych i norm etycznych. Od wszystkich naszych pracowników wymagamy wysokiego poziomu integralności osobistej. Szczegółowe zasady postępowania określone są w broszurze Corporate Compliance.

Wartości

Najważniejszym aspektem działalności naszej firmy jest dbałość o środowisko naturalne. Dokładamy wszelkich starań, by stosować najnowocześniejsze technologie, które optymalizują cały proces. Jesteśmy dumni z naszych dokonań.